POLİKARBONAT AYDINLATMA

POLİKARBONAT SİSTEM; aydınlatma ile kaplanan düz ve eğimli çatılarda ışıklık alanları oluşturmak için üretilmiştir. Çatı eğiminin tüm uzunluğu boyunca polikarbonat ve metal levhaların farklı genleşmesini karşılayan her çeşit çatı sandviç paneli için tek doğru üründür. Her çatı sandviç paneli için üretilmiş montaj birleşim detayı, hiçbir su etkisine maruz kalmadan hızlı,kolay ve güvenli bağlantıyı mümkün kılar. Polikarbonat sistem ile rüzgar, su ve ısı kaybı problemleri kolayca bertaraf edilir.

Yüksek termal yalıtım, UV koruma ve dayanıklılık sayesinde arzulanan ışığa güvenli ve en iyi kalite/fiyat oranında Polikarbonat sistem ile ulaşılır.

Endüstriyel yapılarda, ısı izolasyonlu çatı kaplama malzemeleri ile birlikte aydınlatma amaçlı olarak kullanılabilir. Yüksek ısı yalıtımı ve yüksek ışık geçirgenliği sebebiyle, alternatifsiz bir ısı izolasyon ve aydınlatma malzemesidir.

Malzemenin esnekliği ve dairesel binalarda kolayca uygulama kolaylığı ön plana çıkmaktadır. Ayrıca beraber kullanılan ısı izolasyon malzemeleri ile eşdeğer ısı yalıtımı sağlanmış olur. Böylece çatıda farklı izolasyon değerlerinin çıkmasına ve ısı köprüsü oluşmasına izin vermez.